O firmie

F1
F2
F3
F4
Prod1
Prod2
Prod3
Prod4
Prod5

Studio mebli kuchennych GOLD-MEB powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na niestandardowe meble, w maksymalny sposób dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów.

W najdrobniejszych szczegółach zajmujemy się sztuką kompleksowej aranżacji mebli : kuchennych, pokojowych, łazienkowych, biurowych, szaf wnękowych oraz garderób. Nasze meble charakteryzuje niepowtarzalny urok i styl, dopracowane detale, interesujące rozwiązania, nietuzinkowe pomysły i najwyższa jakość.

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, postrzegany jako wzór solidności i unikatowej technologii, oferujący możliwość stworzenia najbardziej nietypowych wnętrz. Do produkcji natomiast używamy komponentów najwyższej jakości od sprawdzonych i uznanych producentów, będących liderami w swojej branży.

Oddając aranżację mebli w ręce specjalistów otrzymujecie Państwo oryginalne meble z charakterem oraz gwarantowaną satysfakcję z wykonania każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, pozwalającej kompleksowo umeblować z duszą całe Państwa wnętrze.

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress